Senior .NET Developer

100% zdalnie lub stacjonarnie/hybrydowo w Gliwicach
Wynagrodzenie: 16 000 – 20 000 PLN

Jeśli masz wrażenie, że w Twojej obecnej pracy przestałeś się rozwijać lub jesteś zirytowany pracą w firmie z tysiącem managerów, to nasza propozycja może Cię zainteresować.

Cześć👋 Jesteśmy 40+ osobowym zespołem pragmatyków, którzy dostarczają projekty SaaS dla segmentu B2B. Obowiązuje u nas zasada “2-pizza-team”, co oznacza m.in. małe, zwinne zespoły do 8 ekspertów. Codzienna praca jest najczęściej oparta o Scrum lub Kanban (tu niespodzianek nie ma😜), staramy się pracować mądrze, zawsze w sposób dopasowany do wymagań projektu, struktury zespołu i samego klienta.

Aktualnie poszerzamy nasz zespół i szukamy Senior .NET Developera.

Codzienne zadania

Niezbędny skillset

.NET
4/5
C#
4/5
Angielski
4/5

Mile widziane;-)

React
2/5
JavaScript
1/5
Azure
1/5

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

Co oferujemy?

Na co czekasz?

Dołącz do nas 🙂

    Klikając “Wyślij zgłoszenie!” akceptujesz zasady rekrutacji obowiązujące w Exlabs.