Lead Generation Specialist - Sales Department

Lokalizacja: Gliwice lub 100% zdalnie;

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu pozyskującego międzynarodowych klientów i zajmie się poszukiwaniem oraz nawiązywaniem pierwszego kontaktu z firmami zainteresowanymi współpracą przy tworzeniu projektów programistycznych.

Codzienne zadania:

  • Research na potrzeby działu sprzedaży
  • Identyfikowanie i kwalifikowanie prospektów - wyszukiwanie leadów
  • Inicjowanie kontaktu z potencjalnymi klientami
  • Monitoring aktywności śledzonych leadów
  • Wsparcie w organizowaniu spotkań sprzedażowych
  • Wyszukiwanie informacji o targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych
  • Zarządzanie procesem prospectingu (masowej wysyłki)
  • Współpraca z działem marketingu

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży usług (b2b) lub generowaniu leadów
  • Znajomości procesu pozyskiwania klientów i kwalifikowania leadów
  • Umiejętności wyszukiwania, filtrowania, analizy informacji i formułowania trafnych wniosków
  • Zrozumienia działania rynku IT i procesu wytwarzania oprogramowania
  • Teoretycznej znajomości podstawowych zagadnień projektowych, takich jak np. MVP, PoC, API, DDD, Agile
  • Zainteresowania nowinkami technologicznymi i szeroko pojętym światem technologii
  • Biegłej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • Samodzielności w działaniu i proaktywności
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Zorientowania na potrzeby klienta
  • Chęci rozwoju w kierunku samodzielnego sprzedawcy
  • Doświadczenie w firmie technologicznej, np typu software house, będzie dużym atutem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług software Development
  • Doświadczenie w firmie typu software house lub outsourcingu IT
  • Znajomość narzędzi sprzedażowych, np. SalesNavigator
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM np. HubSpot

Co oferujemy?

  • Pracę w 100% zdalną lub z naszego biura w Gliwicach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opiekę medyczną Medicover i kartę Multisport
  • Zajęcia z j.angielskiego z native speakerem
  • Dowolną formę umowy
  • Luźną atmosferę, płaską strukturę i nieskomplikowane procesy
  • Szkolenia i czas na rozwój

Na co czekasz?

Dołącz do nas 🙂